O FIRMIE

Wynajem busów lublin, Wynajęcie busa w lublinie, Przewozy osobowe lublin, Przewóz osób lublin, Wynajęcie busa z kierowcą lublin, Wynajem busa na wesele Lublin,

Nasza firma usługowa GTS Eurobus zajmuje się przewozem osób od 1991 roku.  Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm transportowych w Polsce, co świadczy o profesjonalizmie i doświadczeniu. Jej podstawowym zakresem działalności jest wynajem busów. Systematyczny rozwój firmy i zadowolenie z jakości świadczonych usług przyczynia się do poszerzenia oferty o organizacje transferów i coraz bardziej popularnych połączeń antenowych. Nasz zróżnicowany tabor pozwala na maksymalne obniżenie kosztów obsługi takich połączeń oraz dostosowanie się do indywidualnych wymogów Zamawiającego. Od samego początku naszej działalności główny nacisk kładziemy na wysoką jakość oraz przede wszystkim na bezpieczeństwo świadczonych usług.

Oferta nasza skierowana jest do:

  • Biur podróży – turystyka krajowa i międzynarodowa
  • Firm – przewozy pracowników, wyjazdy integracyjne oraz szkolenia
  • Klubów sportowych – przewozy na zgrupowania i zawody
  • Kościołów – pielgrzymki, śluby, przewozy młodzieży katolickiej
  • Szkół – turystyka krajowa i zagraniczna
  • Osób indywidualnych – przewozy gości weselnych, wyjazdy turystyczne 

Transport osobowy w naszej firmie oparty jest o własną flotę samochodową. Wszystkie nasze auta są komfortowo wyposażone, spełniając wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zatrudniając wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz doskonała znajomość rynku pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.
Fachowość naszych usług potwierdza Państwowa Licencja Ministerstwa Transportu na świadczenie międzynarodowych usług przewozu osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób – wystawiony przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Zapewniamy przewozy zarówno dla firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przewiń do góry